יום האישה

Posted on
pregnant woman holding her belly and flower

מגוון פעיליות משגעות לכבוד יום האישה הבינלאומי

נומרולוגיה – יעוד האדם ע"פ תאריך הלידה, עד כמה אנחנו מממשים את עצמנו, אירועים משמעותיים בחיינו ומה צפוי לנו בהמשך דרכנו בחיים. כל זאת מתוך השם המלא ותאריך הלידה

אסטרולוגיה – מפה אישית לכל אחד מהמשתתפים, ובנוסף – כיצד כל מזל בגלגל המזלות מתפקד באהבה, ומה צפוי לנו בעתיד הקרוב. אפשרי לדבר על כל אחד מהמזלות בכל הקשור באיך מתפקד כל אחד מהמזלות , גם בנושא אהבה ובכלל .. תוך עריכת סבב בין המשתתפים וניתוח המפה האישית של כל אחד מהם !! דגש גם לעתידנות .

כף-יד – אינטימיות מתוך כף היד, יכולות, כישורים, חולשות וקשיים, עד כמה מממשים את הפוטנציאל שבנו, עד כמה מדחיקים, מה קיבלנו בילדותנו ועד כמה משפיע על חיינו כיום. התייחסות לצירי איבחון מיוחדים בכף היד , של המשתתפים , תוך הסבר ומשמעות , מה חווינו בילדותנו וכיצד משפיע על חיינו כיום , כוח רצון , אינטימיות , כישורים ועוד .

קלפים – קלפי תמציות באך, טארוט, אינדיאניים (קלפי חיות). החוויה שמאחורי הקלפים, תוך הדגמה על המשתתפים בפריסות שונות. מפגש עם כמה סוגי קלפים – טארוט , אינדיאנים , קלפים של תמציות פרחי באך ,

חוויה נפלאה ,שבה כל אחד מהמשתתפים יוכל לשאול שאלות ולקבל עליהם תשובות , תוך מיקוד על נושאים שונים , כמו הבנה למה קורה לנו כיום ? ועוד .

למידע נוסף ולפעילויות רבות נוספות ראו יום האישה