יוגה במרכז

"יוגה במרכז" הוא הסטודיו הוותיק, המקצועי והיפה באזור לתרגול יוגה. ממוקם בגבעת עדה מול נוף מטעים קסום משנת 2003

הזמנה לבריאות

יוגה היא שיטה עתיקה המשלבת תרגול מאוזן של תנוחות, נשימה, ריכוז והרפיה. היוגה עובדת על כל מערכות השרירים והעצבים בגוף. הוכח כי היוגה יכולה לעזור לסובלים מבעיות מגוונות כגון כאבי גב, צוואר עיכול ועוד. היוגה חשובה מאוד גם למי שמתרגל ספורט בעצימות גבוהה !

הזמנה לשקט

אנו ממעטים בעבודה פיזית, אוכלים המון ודואגים יותר מדי. היוגה היא דרך היא דרך נהדרת להימנע מהנזקים של אורח חיים מודרני בשל התרגול ההוליסטי הכולל גם מודעות לגוף, לרגשות ולמחשבות. היוגה מתאימה לנשים וגברים בכל גיל ורמה, גם למתחילים.

יוגה נשית

כנשים אנו חוות מחזור חודשי, שינויים הורמונאליים, הריונות, לידות, כאבי ווסת ועוד. אנו זקוקות לתרגול שונה לגוף הנשי. ב"יוגה במרכז" מתקיימים שיעורים מיוחדים לנשים בכל שלבי החיים: יוגה להריון, הכנה ללידה, יוגה עם תינוקות , יוגה לנערות ולגיל המעבר.

לתרגל בריאות ושלווה במקום המקצועי והיפה באזור

Our story

בשנת 2003, לאחר כעשר שנות התמחות במגוון סוגי יוגה בארץ ובעולם, חיפשתי לפתוח סטודיו משלי כחלק מהמעבר מתל אביב אל המושבה גבעת עדה.   במבנה נטוש ומכוער שהדבר היחיד היפה בו היה הנוף, החלטתי להקים סטודיו ליוגה, נוף מטעים קסום שקשה להאמין… 🙂

במשך חודשיים שיפצנו את המקום מן היסוד והפנו אותו למה שהוא כיום, בית סדנאות יפהפה מול אותו נוף קסום. מחורבה נטושה הפכנו את המקום לבית של יוגה במקביל לכך שאנו מציעים תוכן איכותי לקבוצות עובדים בתחומים מגוונים כגון גיבוש ואיכות חיים.

רוצים להתייעץ ?  דברו איתי 04-6380648

אני מזמינה אותך להצטרף לאחד משיעורי היוגה שאנו מציעים כבר 16 שנים. מגוון מורים מצוינים ואווירה תומכת ומפרגנת מול נוף קסום. ביי דנה, "יוגה במרכז"

שיטת תשלום גמישה וחסכונית

שבוע התנסות

70 ₪

/תקף לשבוע יחיד

תרגול בכל השיעורים ללא הגבלה

כניסה חופשית

תקף לשבוע מההגעה

כרטיסייה

460 ₪

/דו חודשי (כ 55 ₪ לשיעור)

תרגול ב-8 שיעורים לבחירתכם

ניקובים בכרטיסיה

תקף לחודשיים מההגעה

מנוי שנתי

229 ₪

/לחודש (פחות מ 25 ש"ח לשיעור)

כניסה חופשית ללא הגבלה לכל השיעורים

כניסה חופשית​

תקף לשנה מההגעה

למתרגלים חדשים: מזרן יוגה מקצועי במתנה על כל מנוי שנתי.  
למחדשי מנוי: חודש נוסף מתנה או מזרן לבחירתכם.

יש היום יוגה ?

הירשמו עכשיו להתנסות

יוגה במרכז